2009T6.3A250V
MFR.Part #
2009T6.3A250V
JLCPCB Part #
C529793
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+125℃ 211 250V 4mm 5.08mm 6.3A 63A 8.3mm 8.5mm Square Fuse 插件,P=5.08mm Disposable fuses ROHS