HC-USB3.0-L1845-BF
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-USB3.0-L1845-BF
JLCPCB Part #
C7501849
Package
Push-Pull
Description
-30℃~+80℃ 1 1,500 Cycles 1.8A 18.45mm 30V 9P Blue Female Right Angle Type-B USB 3.0 Push-Pull USB Connectors ROHS