HC-USB3.0-L115-WJ
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-USB3.0-L115-WJ
JLCPCB Part #
C7501866
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 1 1,500 Cycles 1.5A 11.5mm 30V 9P Blue Female Through Hole Type-A USB 3.0 Plugin USB Connectors ROHS