HC-PZ127-7.2L-2x7PS
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PZ127-7.2L-2x7PS
JLCPCB Part #
C27985148
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 14P 1A 1mm 2 2x7P 4mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS