HC-PM200-4.3H-1x13PZ
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PM200-4.3H-1x13PZ
JLCPCB Part #
C22373848
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 13P 1x13P 2.8mm 2mm 4.3mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS