V19T16-PZ100
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
V19T16-PZ100
Description
-25℃~+125℃ 1,000,000 cycles 125V 125V 16A 600mA PC Pin Round Plunger SPDT - Limit Switches ROHS