NSCDRNN015PAUNV
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
NSCDRNN015PAUNV
JLCPCB Part #
C3263358
Package
DIP-8
Description
-40℃~+85℃ 1.0342bar 1.5V~12V DIP-8 Pressure Sensors ROHS