HL-SMA-50JRB 6GHZ
Extended
Manufacturer
HenryTech
MFR.Part #
HL-SMA-50JRB 6GHZ
Description
-40℃~+125℃ 2 50Ω 6.35mm 6GHz Connector Male Pin SMA - Coaxial Connectors (RF) ROHS