S24S05-1WH2
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
S24S05-1WH2
JLCPCB Part #
C5159339
Package
SIP-4
Description
1 1.5kV 1W 200mA 24V 5V 72% SIP-4 Isolated Power Modules ROHS