M80-8871801
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
M80-8871801
JLCPCB Part #
C6293689
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 18P 2 2mm 2mm 5.14mm 800V Through Hole Tin-Lead Plugin,P=2mm Female Headers