M52-040023W2545
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
M52-040023W2545
JLCPCB Part #
C3329425
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 2 2.3mm 2.54mm 2.5mm 4mm 50P Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS