M30-6100646
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
M30-6100646
JLCPCB Part #
C17198418
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 1A 1x6P 6 6P Brass Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS