G125-FV10805F3-2AB2ABP
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
G125-FV10805F3-2AB2ABP
JLCPCB Part #
C3322907
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 12P 2 450V 5.25mm Beryllium copper Gold Round Hole Through Hole 插件,P=1.25mm Female Headers ROHS