G125-MH12605M4P
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
G125-MH12605M4P
JLCPCB Part #
C17461771
Package
Push-Pull
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 13 2 250V、450V 26P 2A 2x13P Gold Green PBT Phosphor bronze Right Angle UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS