G125-MH10605L5P
MFR.Part #
G125-MH10605L5P
JLCPCB Part #
C17411799
Package
Push-Pull
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 2 250V 2A 2x3P 3 6P Gold Green Phosphor bronze Right Angle UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS