G125-MH10605L3P
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
G125-MH10605L3P
JLCPCB Part #
C17355055
Package
Push-Pull
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 2 250V 2A 2x3P 3 6P Gold Green Phosphor bronze Right Angle UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS