G125-FV15005L0R
MFR.Part #
G125-FV15005L0R
JLCPCB Part #
C6563746
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 2 2A 5.25mm 50P Gold Through Hole 插件,P=1.25mm Female Headers ROHS