G125-FV11605F3P
MFR.Part #
G125-FV11605F3P
JLCPCB Part #
C6048282
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 16P 2 2A 450V 5.25mm Gold Through Hole 插件,P=1.25mm Female Headers ROHS