G125-FS11005L0P
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
G125-FS11005L0P
JLCPCB Part #
C3322721
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 10P 2 2A 5.25mm Copper alloy Gold Round Hole Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Female Headers ROHS