WAFER-XH254WZ-10A
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-XH254WZ-10A
JLCPCB Part #
C7432699
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.54mm 250V 3A Brass PA66 Right Angle UL94V-0 XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS