TS-KG1103-BB45F
MFR.Part #
TS-KG1103-BB45F
JLCPCB Part #
C2874453
Package
Plugin,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 2.5N 4.5mm 50mA Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,12x12mm Tactile Switches ROHS