TS-KG10GS-BT45F
MFR.Part #
TS-KG10GS-BT45F
JLCPCB Part #
C2874374
Package
SMD
Description
12V 2.5N 4.5mm 50mA 6.2mm 6.2mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS