TS-KG10DG-BB100F
MFR.Part #
TS-KG10DG-BB100F
JLCPCB Part #
C2874368
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
10mm 12V 12mm 12mm 2.5N 50mA Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS