HB-FH2-127110PB2GOB
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
HB-FH2-127110PB2GOB
JLCPCB Part #
C47326556
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 10P 1A 1x10P 2.4mm 4.3mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS