2541WV-01P
MFR.Part #
2541WV-01P
JLCPCB Part #
C25503131
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+105℃ 1 1P 1x1P 2.54mm 2.54mm 3A 3mm 6mm Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS