H2102M035E170HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
H2102M035E170HY
JLCPCB Part #
C22447226
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 17mm 35V ±20% Plugin,D10xL17mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS