E2221M025D120HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2221M025D120HY
JLCPCB Part #
C22447077
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS