ACMS453215A6013A
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
ACMS453215A6013A
JLCPCB Part #
C963903
Package
1812
Description
1 3A 600Ω@100MHz ±25% 1812 Ferrite Beads ROHS