HX810S-2.93V
Extended
Manufacturer
HX(hengjiaxing)
MFR.Part #
HX810S-2.93V
JLCPCB Part #
C296132
Package
SOT-23
Description
-20℃~+60℃ 1 1V~6V 2.93V 2uA 500ms Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS