SMFJ12CA
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMFJ12CA
JLCPCB Part #
C7466379
Package
SOD-123FL
Description
10.1A 12V 13.3V、14.7V 19.9V 1uA 200W Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS