SMAJ15CA
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMAJ15CA
JLCPCB Part #
C7466491
Package
SMA(DO-214AC)
Description
15V 16.4A 16.7V、18.5V 1uA 24.4V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS