IPD30N06S2-15-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
IPD30N06S2-15-HXY
JLCPCB Part #
C22366412
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15mΩ@10V 19.3nC@4.5V 2.5V 45W 50A 60V N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS