HSMF28ATP
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSMF28ATP
JLCPCB Part #
C42402065
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+150℃ 1uA 200W 28V 34.4V 4.4A 45.4V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS