HMM3Z5V1T1G
MFR.Part #
HMM3Z5V1T1G
JLCPCB Part #
C22396433
Description
1 Independent 130Ω 2uA@1.5V 300mW 4.8V~5.4V 5.1V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS