HMM3Z3V3T1G
MFR.Part #
HMM3Z3V3T1G
JLCPCB Part #
C22396432
Description
130Ω 20uA@1V 3.1V~3.5V 3.3V 300mW ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS