HCESD0603NC3V3B-M
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HCESD0603NC3V3B-M
JLCPCB Part #
C22440193
Package
DFN0603-2L
Description
-40℃~+125℃ 1 100nA 10V 12pF 3.3V 5A@8/20us 6.5V 90W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN0603-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS