HBZT52C6V27F
MFR.Part #
HBZT52C6V27F
JLCPCB Part #
C42389434
Description
-40℃~+125℃ 1uA 1Ω 5.89V~6.51V 500mW 6.2V Independent SOD-123 Zener Diodes ROHS