HXM10H03NSG
Extended
Manufacturer
HUXN
MFR.Part #
HXM10H03NSG
JLCPCB Part #
C51883369
Package
SOT-23-6
Description
1 N-channel 1.5V 1.5W 100V 136mΩ@10V 20nC@10V 20pF 24pF 3A 650pF N-Channel SOT-23-6 MOSFETs ROHS