HYG092N10LS1C2
MFR.Part #
HYG092N10LS1C2
JLCPCB Part #
C2827247
Package
PDFN-8(5.9x5.2)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 12.4pF 14mΩ@4.5V 2.348nF 3V 437pF 47nC@10V 60A 62.5W N-Channel PDFN-8(5.9x5.2) MOSFETs ROHS