HYG065N07NS1D
MFR.Part #
HYG065N07NS1D
JLCPCB Part #
C2827240
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.908nF 21pF 4V 52nC@10V 6.5mΩ@10V 62.5W 70A 70V 844pF N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS