HYG065N07NS1B
MFR.Part #
HYG065N07NS1B
JLCPCB Part #
C2827241
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 125W 2.99nF 26pF 4V 52nC@10V 6.5mΩ@10V 70V N-Channel TO-263-2L MOSFETs ROHS