HYG064N08NA1P
MFR.Part #
HYG064N08NA1P
JLCPCB Part #
C5121334
Package
TO-220FB-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 205pF 208W 3.08nF 3V 6.4mΩ@10V 65nC@10V 80V TO-220FB-3L MOSFETs ROHS