HYG045N10NS1P
MFR.Part #
HYG045N10NS1P
JLCPCB Part #
C2986719
Package
TO-220FB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.087nF 100V 107pF 117nC@10V 160A 250W 4.5mΩ@10V 4V 7.877nF N-Channel TO-220FB MOSFETs ROHS