HYG028N10NS1P
MFR.Part #
HYG028N10NS1P
JLCPCB Part #
C2932575
Package
TO-220FB-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10.32nF 100V 176nC@10V 230A 242pF 3.3mΩ@10V 3.454nF 300W 4V N-Channel TO-220FB-3L MOSFETs ROHS