HYG045N03LA1D
Extended
Manufacturer
HUAYI
MFR.Part #
HYG045N03LA1D
JLCPCB Part #
C2763406
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.156nF 221pF 30V 3V 4.5mΩ@10V 47nC@10V 57W 80A N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS