HYG032N08NS1W
MFR.Part #
HYG032N08NS1W
JLCPCB Part #
C2858385
Package
TO-247A-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 117nC@10V 169pF 185A 2.75nF 230.8W 3.2mΩ@10V 4V 7.5nF 80V N-Channel TO-247A-3L MOSFETs ROHS