HY029N10P
Extended
Manufacturer
HUAYI
MFR.Part #
HY029N10P
JLCPCB Part #
C2763404
Package
TO-220FB-3
Description
1 N-channel 1.624nF 10.8nF 100V 148.7nC@10V 270A 3.3mΩ@10V 37pF 394.7W 4V N-Channel TO-220FB-3 MOSFETs ROHS