HSU80N03
MFR.Part #
HSU80N03
JLCPCB Part #
C508795
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 115W 1V 2.29nF 280pF 30V 4.9mΩ@10V 80A TO-252-2 MOSFETs ROHS