HSU12N10
MFR.Part #
HSU12N10
JLCPCB Part #
C700998
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 105mΩ@10V 12A 1V 28W 3.7pF 310pF 5.4nC@10V TO-252-2 MOSFETs ROHS