SMF20N65
Extended
Manufacturer
HUAKE
MFR.Part #
SMF20N65
JLCPCB Part #
C563590
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.65nF 20A 46.8nC@10V 4V 6.3pF 650V 74W TO-220F MOSFETs ROHS